Działalność

GUSS-EX

Firma GUSS-EX Sp. z o.o., założona w 1989 roku, jest firmą inżynierską, działającą w branży odlewniczej i metalowej produkcji przemysłowej. Dostarczamy na rynek polski i europejski odlewy z żeliwa szarego, sferoidalnego, odlewy aluminiowe i inne wyroby metalowe wraz z obróbką mechaniczną.

Ponadto prowadzimy działalność agencyjną i przedstawicielską czołowych producentów maszyn i urządzeń dla odlewnictwa.

W ostatnich latach zaznaczyliśmy również swoją obecność na rynkach wschodnich otwierając biura przedstawicielskie w krajach Europy Wschodniej.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość usług w zakresie dostaw wyrobów metalowych.
Od koordynacji dostaw odlewów i odkuwek, poprzez ich obróbkę mechaniczną, zabezpieczenie powierzchni różnego typu pokryciami i kontrolę ostateczną.
Naszą silną stroną jest także doświadczenie w budowaniu łańcuchów dostaw i logistyce, gwarantujące dotrzymanie zaplanowanych terminów realizacji.

Z drugiej strony, jako dostawca maszyn i urządzeń dla przemysłu odlewniczego wspomagamy naszych partnerów zarówno w produkcji ich wyrobów jak i w planowaniu oraz realizacji ich przedsięwzięć inwestycyjnych.