Firma

GUSS-EX

Firma GUSS-EX Sp. z o.o., została założona w 1989 roku. Jest firmą inżynierską, działającą w branży odlewniczej i metalowej produkcji przemysłowej. Dostarczamy na rynek polski i europejski odlewy z żeliwa szarego, sferoidalnego, odlewy aluminiowe i inne wyroby metalowe wraz z obróbką mechaniczną.

Ponadto prowadzimy działalność agencyjną i przedstawicielską czołowych producentów maszyn i urządzeń dla odlewnictwa.

W ostatnich latach zaznaczyliśmy również swoją obecność na rynkach wschodnich otwierając biura przedstawicielskie w krajach Europy Wschodniej.

Odlewy i Odkuwki

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość usług. W zakresie dostaw wyrobów metalowych – od koordynacji dostaw odlewów i odkuwek. Poprzez ich obróbkę mechaniczną, zabezpieczenie powierzchni różnego typu pokryciami i kontrolę ostateczną.
Naszą silną stroną jest także doświadczenie w budowaniu łańcuchów dostaw i logistyce. Gwarantujące dotrzymanie zaplanowanych terminów realizacji.

Maszyny i Urządzenia

Z drugiej strony, jako dostawca maszyn i urządzeń dla przemysłu odlewniczego wspomagamy naszych partnerów. Zarówno w produkcji ich wyrobów jak i w planowaniu oraz realizacji ich przedsięwzięć inwestycyjnych.