Formowanie odlewów

Program produkcji

KW Maszyny do formowania

Państwa właściwa maszyna do formowania.

Doświadczenie firmy KÜNKEL WAGNER znajduje się w każdej z naszych maszyn formierskich. W połączeniu z komponentami urządzeń formujących, zaprojektowanymi dla danego zastosowania, powstaje wysoce wydajna technologia urządzeń specyficzna dla klienta: Państwa.

To właśnie wyciągnięte wnioski i pomysły sprawiają, że produkt odnosi sukces.

KÜNKEL WAGNER oferuje różne serie maszyn do formowania pojedynczych i podwójnych. Nasz program produkcyjny zawiera dokładnie to, czego Państwo potrzebują. Niezależnie od tego, czy chodzi o 20 czy 330 form na godzinę, o formy od 600 x 600 do 3.200 x 1.800, nasze maszyny są odpowiednie dla Państwa wymagań wydajnościowych i specyficznego profilu pracy. Maszyny z poszczególnych serii różnią się między sobą przebiegiem pracy i wydajnością produkcji. Procesy zagęszczania i wyniki formowania nie są zależne od typu maszyny.

Wspólnym mianownikiem dla wszystkich maszyn formierskich firmy KW jest ich niezawodność i funkcjonalność oraz wysoka wytrzymałość formy, która prowadzi do wąskich, osiągalnych tolerancji odlewów i do zoptymalizowanych ciężarów. Większe nakłady na jakościowo lepszy i technicznie innowacyjny system instalacji do odlewania stopów lekkich/żelaza/ stali amortyzują się w krótkim czasie: z najlepszymi rekomendacjami.

Przegląd maszyn formierskich KW
KW Pojedyncza formierka Podwójna formierka
Model KW MASTER E KW MASTER Eco KW MASTER Eco Z
Typ Pojedyncza formierka Formierka ze stołem obrotowym Formierka o wysokiej wydajności
Wydajność form/h* 75 150 240
Charakterystyka Montaż na poziomie posadzki Konstrukcja modułowa, możliwość rozbudowy, oszczędność energii Wysoka wydajność dzięki dwóm stołom obrotowym
Model KW Master A KW Master H KW Master HZ
Typ Maszyna rozbierająca formy Wysoko wydajna formierka Wysoko wydajna formierka
Wydajność form/h* 100 180 330
Charakterystyka Najlepsze formowanie. Nawet dla małych serii Dla wysokowydajnej produkcji Nasza najszybsza formierka
Własności specjalne Różne typy wymiany modeli, dobry dystrybucja masy, najnowocześniejszy proces zagęszczania, możliwość zastosowania stołu obrotowego, elektroniczna kontrola procesu Jednoczesne napełnianie i zagęszczanie formy. Najnowocześniejszy proces zagęszczania, elektroniczna kontrola procesu.

*dla skrzyni 1000×800×300/300 mm