Formowanie odlewów

Odlewnia przyjazna środowisku

Imponująca wydajność

Idealne połączenie

Nasz „zielony akcent” dla odlewni przyszłości: modułowa formierka obrotowa KW MASTER Eco do 150 form na godzinę (1000 x 800 mm). Początek nowej ery w oszczędzaniu energii w zakładach formierskich!

Produkcja  „zieleni się” – w naszej branży z takimi tematami jak ochrona zasobów, wpływ na środowisko i efektywność energetyczna. W ten sposób w KÜNKEL WAGNER powstał pomysł, aby opracować maszynę o modułowej konstrukcji w unikalny sposób. Maszyna, którą można doposażyć, która oszczędza energię i już w wersji podstawowej zapewnia wysoką jakość formowania przy dużej wydajności.

Genialnie kompaktowa zasada modułowa zapewniająca drastyczne oszczędności kosztów, z możliwością rozbudowy w dowolnym momencie.

ekologia odlewnia

Dzięki KW MASTER Eco Państwa inwestycje mogą być inteligentnie sterowane. Zamiast budować od razu dużą linię produkcyjną, macie Państwo teraz do dyspozycji wybór w skali modułowej: w jakim stopniu rozbudowujecie Państwo swoją instalację, a w jakim włączacie ją bezpośrednio do istniejących urządzeń. Niewielka inwestycja początkowa daje Państwu wystarczającą swobodę w realizacji innych planów. Dzięki temu KW doskonale odpowiada życzeniom wielu odlewni, które chcą mieć realną alternatywę dla unowocześnienia swojej technologii. Jeszcze nigdy nie było tak łatwo zdecydować się na osiągnięcie celów w zakresie efektywności energetycznej bez konieczności rezygnacji z najwyższej wydajności.

Doświadczenie KÜNKEL WAGNER znajduje się w każdej z naszych maszyn formierskich. W połączeniu z komponentami urządzeń formujących, zaprojektowanymi dla danego zastosowania, powstaje wysoce wydajna technologia urządzeń dostosowana do klienta: Państwa.

KW MASTER Eco zalety

  • Perfekcyjny modułowy system
  • Niski poziom inwestycji
  • Wysoka wydajność energetyczna
  • Wysoka prędkość, najwyższe osiągi
  • Możliwość unowocześnienia w każdym momencie
  • Kontrola procesu / kontrola jakości
  • Wyprodukowane w Niemczech dla wysokojakościowych odlewów