Maszyny odlewnicze

Euromac służy przemysłowi odlewniczemu od ponad 58 lat, początkowo pod nazwą „CPF”.

Naszą specjalnością jest produkcja maszyn do produkcji rdzeni i związanych z nimi stacji przygotowania masy rdzeniowej, urządzeń do transportu i obróbki pozapiecowej metalu a także linii formierskich. Nasze biuro techniczne, wsparte oprogramowaniem do modelowania 3D, projektuje całe linie i maszyny, dbając o każdy szczegół. Dzięki współpracy z technikami Klienta jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie odpowiednie do jego wymagań.

W fabryce w Marano Vicentino Euromac dba o wszystkie fazy produkcji. Zakład wyposażony jest w wysokiej klasy maszyny CNC i wysokowydajną stację roboczą. Nasza sieć sprzedaży obejmuje większość krajów na całym świecie, w szczególności Europę, Meksyk, Brazylię, Afrykę Północną, Rosję, Indie. Ponadto Euromac koncentruje się na rynku Ameryki Południowej, na którym powstał nasz oddział w Brazylii. Euromac America Latina zajmuje się produkcją i montażem tego samego sprzętu, który jest produkowany we Włoszech.

Filozofią firmy Euromac jest dbałość o szczegóły i indywidualne potrzeby naszych Klientów. Wierzymy w elastyczne podejście do wymagań naszych Klientów, ponieważ naszym codziennym zaangażowaniem jest dostarczanie rozwiązań dla różnych aplikacji.