Formowanie odlewów

Układ kontroli

Kontrola, obsługa, wizualizacja

Wszystko pod kontrolą.

Steruj wygodnie instalacjami, maszynami i procesami KÜNKEL WAGNER za pomocą sterowników PLC wiodących producentów Siemens i Allen Bradley. Wiele procesów jest sterowanych i koordynowanych w czasie rzeczywistym poprzez systemy magistralne i sieciowe.

W rezultacie są Państwo znacznie bardziej elastyczni w produkcji, ponieważ mają Państwo bezpośredni wgląd w czas, jakość, koszty, wykorzystanie zasobów lub wydatki na energię.

Stworzone, aby sprostać Twoim wyzwaniom.

Nieważne jak duże.

Nasz system sterowania ma budowę modułową i oferuje wiele dodatkowych modułów funkcyjnych z otwartymi, znormalizowanymi interfejsami w sprzęcie i oprogramowaniu. Sprawdzony w praktycznym działaniu i wytrzymały. Zaprojektowany w wielu językach. Do utrzymania i konserwacji – łącznie z opcją zdalnej konserwacji dla zdecentralizowanych urządzeń peryferyjnych, programowania hydraulicznych systemów sterowania, integracji procesów itp. Wszystkie kluczowe informacje o procesach, raporty o zakłóceniach, parametry instalacji, rozwiązania problemów itp. są dostępne w ciągu kilku sekund. Najnowocześniejsze rozwiązania we wszystkich segmentach z KÜNKEL WAGNER.